لطفا قبل از ايجاد تاپيک در انجمن پارسیان ، با استفاده از کادر رو به رو جست و جو نماييد
فاکس فان دی ال دیتا
صفحه 32 از 177 نخستنخست ... 222829303132333435364282132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 249 تا 256 , از مجموع 1410

موضوع: گنج یابی و کشف عتیقه ها

1. Top | #249
    پارسیان (شاپرزفا)
    IcanDo2 آنلاین نیست.
    ورود به پروفایل ایشان

عنوان کاربر
    کاربر سـایت
    شماره عضویت
    80621
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر ها
    0
    از این کاربر 3 بار در 1 ارسال تشکر شده است.

موضوع pang ندانستن عیب نیست، نپرسیدن عیب است!!

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa21 نمایش پست ها
    با سلام و درود
    دوستان زياد به كتاب چشم طلايي مطمئن نباشيد كليه اطلاعات مختصر و مبهم مي باشد اين كتاب را يك شركت از تركيه ( نوكتا ) جمع آوري كرده وخود آن شركت نيز توليده كننده دستگاه مي باشد كه فعلا كسي نيز دستگاه آنها را تاييد نكرد ه است وكتاب و دستگاه صرفا كاربرد تجاري و در آمد زا براي آن شركت و ديگران دارد من مي گم حواستون جمع باشد . آزمودن ، آزموده خطا ست
    دوست خوبم
    شما تقریبا درست فرمودید ولی اول لطف کن این کتاب (به زبان فارسی) را بگیر مطالعه کن و بعد بگو ، پیف پیف بو میده!!
    عزیز دلم، این کتاب شامل 200 صفحه از بخشهای مهم کتاب آلتین گوز (چشم طلایی) که به درد ما و گنج پژوهان ایرانی می خوره بوده و 228 صفحه دیگر هم شامل یک پخش که اکثر سکه های ایران با درج وزن و اندازه و عکس پشت و رو و مشخصات و محل ضرب و ... درج گردیده و همچنین تله ها ، طلسمات، ساروج، خط شناسی (آموزش + کلید الفباهای باستانی) و اعداد ابجد و ... می باشد.
    کتابی که شما در هنگام خرید دستگاه نوکتا به شما فروخته شده است ، حدود 660 صفحه است و اطلا بخشهای عمده اون مربوط به آناتولی و سکه های ترکیه و عثمانی می باشد که کاملا حق با شماست چون به درد شما و دیگران هم نمی خوره!!
    و در پایان عرض می کنم ، مهمترین مسئله هم این است که گردآورنده این کتاب و مدیر وبلاگ ایران: سرزمین گنجهای گمشده، شخصا به تمامی ابهامات خوانندگان کتاب و مشترکین وبلاگ ، پاسخ داده و تفسیر کلیه مطالب و حتی تفسیر و راهنمایی و مشاوره رایگان در مورد محلهایی که شما آثار و علائمی دارید و به آن محلها مشکوک می باشید را نیز با صداقت و بدون چشم داشت، ارائه می نماید.
    ضمنا اگر ایشان را آزموده اید، مورد را بفرمایید تا ما دوباره وی را آزمایش نکنیم چون به قول شما : خطا است!!

2. Top | #250
    پارسیان (شاپرزفا)
    parsa21 آنلاین نیست.
    ورود به پروفایل ایشان

عنوان کاربر
    کاربر سـایت
    شماره عضویت
    79136
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر ها
    3
    از این کاربر 5 بار در 3 ارسال تشکر شده است.

موضوع پیش فرض

با سلام Icando2
    1 - من هدفم از ازمودن منظورم شما نبوديد اگر احيانا چنين برداشت شده پوزش مي طلبم .
    2- ما در اين مجموعه هدفي داريم و آن اينكه صادقانه هر آنچه ميدانيم براي راهنمايي اعضاي انجمن در اختيار هم قرار دهيم .
    3- شما اسم كتابتون ترجمه فارسي همان كتاب (ـآلتين گوز ) مي باشد كه كه فكر مي كنم از نظر ادب قلمي كپي نام صحيح نباشد و همچنين موجب برداشت متفاوت از جانب خريداران و يا خوانند گان مي شود (يعني اينكه آدم فكر مي كنه ترجمه همان كتاب چاپ شده در تركيه ميباشد كه شما اقدام به چاپ نموده ايد )
    4 - من كتاب شما را مطالعه نكرده ام ولي همه آن مشخصاتي كه مي فرماييد از جمله تله ها ، طلسمات ،ساروج خط شناسي و اجنه و الفبا ... در آن كتاب موجود است .
    5 - شما سايت خودتان اول هاي كار بسيار عالي بود ولي بعد ها به محض اينكه طرف دارانت زياد شد به بهره برداري كاملا تجاري از اطلاعات تون اقدام نمودين كه اين اصلا انصاف نيست شما حتي براي پاسخ يك سوال عاميانه كه قبلا بي درغ جواب مي دادين حالا دنبال اخذ اجرت هستين به طريقي مانند خريدن پكيچ از شما به نظر شما اين انصاف است
    6- شما در سايت خودتان تمامي عكسها و سمبل هايي را كه گذاشتين مربوط بهسايت هاي تركي و همان مناطق اناتولي كه خودتان در پاسخ ردش كرديد ميباشد .
    7 - ولي من از همه خواهش دارم كه بيايد اين انجمن ها را صادقانه و به دور از منافع شخصي اداره كنيم و همه با اخلاص داشته هايمان را عرضه كنيم .

3. 3 کاربر مقابل از parsa21 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

ch3 (Friday 1 November 2013-1), hanar (Saturday 26 May 2012-1), reza110 (Saturday 30 March 2013-1)

4. Top | #251
    پارسیان (شاپرزفا)
    fx241924 آنلاین نیست.
    ورود به پروفایل ایشان

عنوان کاربر
    کاربر سـایت
    شماره عضویت
    76062
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر ها
    1
    از این کاربر 1 بار در 1 ارسال تشکر شده است.

موضوع پیش فرض

با سلام
    دوستان کسی از قم هست برای دفینه و گنج با هم همکاری کنیم
    ویرایش توسط fx241924 : Sunday 27 May 2012-1 در ساعت 12:08 PM

5. Top | #252
    پارسیان (شاپرزفا)
    fx241924 آنلاین نیست.
    ورود به پروفایل ایشان

عنوان کاربر
    کاربر سـایت
    شماره عضویت
    76062
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر ها
    1
    از این کاربر 1 بار در 1 ارسال تشکر شده است.

موضوع cheshm

پارسیان (شاپرزفا)با سلام
    دوستان کسی از قم هست برای دفینه و گنج با هم همکاری کنیم
    ویرایش توسط fx241924 : Sunday 27 May 2012-1 در ساعت 12:09 PM

6. Top | #253
    پارسیان (شاپرزفا)
    IcanDo2 آنلاین نیست.
    ورود به پروفایل ایشان

عنوان کاربر
    کاربر سـایت
    شماره عضویت
    80621
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر ها
    0

موضوع پیش فرض کاش لااقل کمی امانت دار بودید!!؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Bauokstoney نمایش پست ها
    گورستانها و انواع قبرها

از بهترین جای آن شروع میکنیم که گورستان گبریان است.
    خیلی از مردم عقیده دارند که قبرستان گبریان متعلق به کافران است ولی این موضوع درست نیست.
    گبر یعنی غیر مسلمان و به کسانی که غیر مسلمان بوده اند بی دین گفته نمیشود. گبریان دین زردتشت داشتند.
    حالمیخواهیم ببینیم که قبرهای دوران قبل از اسلام به چه شکلی بوده اند و نوعدفن کردن اجساد به چه صورت بوده است. در زمان پیش از اسلام قبر زنها گرد ومدور بوده است و قبر مردها به صورت مستطیل بوده و قبر بچه ها به صورت مثلثبوده است. بعضی ها را نیز در خمره میگذاشتند.
    در تمام قبرهای گبری حداقل یک کاسه آب و یک کاسه غذا گذاسته میشده است که کسی که میمیرد از گشنگی و تشنگی عذاب نکشد.
    دربسیاری از قبرهای گبری لوازم مورد نیاز فرد نیز گذاشته میشده است که بستگیبه پول داری یا بی پول بودن مرده است. مردگان پول دار ظروف طلا و اجناسیمانند شمشیر زره وخیلی چیزهای دیگر به همراه دارند ولی مردگان بی پول و بیبضاعت اموال کمتری با خود به همراه دارند یا اموال آنها از فلزات ارزشمندنیست.
    نوع دیگر قبرها قبر پیغمبری است که اگر شما آن را بشکافید هیچچیزی درون آن یافت نمیشود نه جنازه نه اموال. این قبرها چند پوش هستند وتازه از قبر راهی دارد برای جایی دیگر که جنازه و اموال آن در آنجا هست.
    قبرهایینیز وجود دارد که به صورت ایستاده است. این قبرها متعلق به یک سری ازایرانیان است که معتقد بودند آنها را باید ایستاده به خاک سپرد.
    بسیاریاز خلاف کاران را نیز به صورت ایستاده در میان دیوارهای قلعه ها و جاهایدیگر زنده به گور میکردند که خود اینها به نوعی قبر ایستاده تبدیل شده است.
    بعضی از قبرها به صورت کشویی است که مربوط به رومیان است که در ایران با آئین خودشان دفن شده اند.
    یک نوع قبر هم داریم که به آن قبر دخمه ای گفته میشود که نمونه آن در تخت رستم پیدا شده است.
    جنازه قبرهای خمره ای همیشه به صورت نشسته بوده است و جنازه آنها را به صورت نشسته در خمره میگذاشتند و دفن میکردند.
    وقتیدر جنگها جنگجویان میمردند آنها را با اموال و لباسهایشان و زره دفنمیکردندکه نمونه این قبرستان در چهاربداران در نزدکی مرز ترکیه موجودمیباشد که شاه اسماعیل اول در جنگ با عثمانی شکست خورد و بیست و هفت هزارکشته داد که همه آنها با لباسهای رزمشان دفن شده بودند.
    در گذشته ماگورستانهای دسته جمعی نیز داریم که متعلق به افراد مریض است. در جاهائی کهوبا یا طاعون میآمده جنازه افراد را به صورت دسته جمعی دفن میکردند. درهمینجا یک مطلب بسیار مهم را برایتان بگویم و آن اینکه کسانی که قبری رامیشکافند خیلی باید مواظب باشند و بفهمنه که جنازه مریض هست یا نیست وحتماٌ باید استخوان شناس باشند و یا بتوانند استخوان اشخاص مریض را ازاستخوان افراد سالم تشخیص دهند تا با مشکلی مواجه نشوند.
    همیشه وقتی میخواهید قبری را باز کنید حتماٌ از دستکش و ماسک حسابی استفاده کنید.
    جنازههایی که در غارها و ذاغه ها میباشد و جنازه هایی که در صحرا میباشد وجنازه هایی که در کوهستانها میباشد از نظر ماهیت کاملاٌ با هم متفاوت است.
    هر قبرستان و هر کوری دارای اموال نمیباشد. چون بسیاری از مردم فقیر بوده اند و بدون اموال دفن میشدند.
    درهر قبرستان تعدادی قبر سلطانی وجود دارد که دارای اموال میباشند که بایدنتوانید آنها را تشخیص دهید و از روی بعضی شواهد تشخیص آنها امکان پذیراست.
    اکثر گورستانها در سینه کشی ها و کنار رودخانه ها میباشد. دربسیاری از قبرستانها یک چهارطاقی نیز میباشد که نشان میدهد در میان آنچهار طاقی شخص مهمی فوت کرده است و اکثرا دارای اموال میباشند.
    درایران قبرهای یهودی نیز بسیار است که نوع قرار کرفتن سنگ آنها متفاوت استو میتوان از روی سنگ قبر فهمید که این قبر متعلق به یک یهودی است.(سنگ قبریهودیان دارای فلش است).a
    و مطلب آخر در مورد کسانی که به حفاری میروندو میگویند در سه متری یا چهار متری یک طابوت طلا یا یک جنازه مومیایی پیداکرده ایم. اینها همه دروغ است. شخصیتهایی را که درش طابوت طلا یا نقره یاسنگ یشم میگذاشتند همیشه در عمق بالای بیست متر دفن میکردند. و در عمق کماینکار انجام نمیشد. برای این جنازه ها حتماٌ اطاقی از ساروج درست میکردندو آن را آنقدر پایین میبردند که از گزند جانوران خاک به دور باشد و همچنیندزدان نتوانند گزندی به جنازه و اموال آن بزنند. در کنار این جنازه هاحتماٌ اموال فراوان وجود دارد و کنیزان و نوکران آنها را نیز با جنازهاربابشان زنده به گور میکردند. پس اگر کسی گفت جنازه ای در آورده بدوناموال بدانید که احتمال دروغ گفتن آن زیاد است.
    ========================================
    پاسخ:
    دوست گرامی ،کاش کمی امانت دار بودید و لااقل می نوشتید مطلب را از چه وبلاگی برداشت نموده اید!!
    اگر مطالب بیشتری نیاز داشتید به خودم بگویید تا بهتون بدهم تا نیاز به گشتن و کپی و ... نداشته باشید - موفق باشید (فرید باقری )

7. Top | #254
    پارسیان (شاپرزفا)
    IcanDo2 آنلاین نیست.
    ورود به پروفایل ایشان

عنوان کاربر
    کاربر سـایت
    شماره عضویت
    80621
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر ها
    0

موضوع پیش فرض مثل اینکه شما گشنگی نکشیده اید تا عاشقی از یادت برود!!؟

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa21 نمایش پست ها
    با سلام Icando2
    1 - من هدفم از ازمودن منظورم شما نبوديد اگر احيانا چنين برداشت شده پوزش مي طلبم .
    2- ما در اين مجموعه هدفي داريم و آن اينكه صادقانه هر آنچه ميدانيم براي راهنمايي اعضاي انجمن در اختيار هم قرار دهيم .
    3- شما اسم كتابتون ترجمه فارسي همان كتاب (ـآلتين گوز ) مي باشد كه كه فكر مي كنم از نظر ادب قلمي كپي نام صحيح نباشد و همچنين موجب برداشت متفاوت از جانب خريداران و يا خوانند گان مي شود (يعني اينكه آدم فكر مي كنه ترجمه همان كتاب چاپ شده در تركيه ميباشد كه شما اقدام به چاپ نموده ايد )
    4 - من كتاب شما را مطالعه نكرده ام ولي همه آن مشخصاتي كه مي فرماييد از جمله تله ها ، طلسمات ،ساروج خط شناسي و اجنه و الفبا ... در آن كتاب موجود است .
    5 - شما سايت خودتان اول هاي كار بسيار عالي بود ولي بعد ها به محض اينكه طرف دارانت زياد شد به بهره برداري كاملا تجاري از اطلاعات تون اقدام نمودين كه اين اصلا انصاف نيست شما حتي براي پاسخ يك سوال عاميانه كه قبلا بي درغ جواب مي دادين حالا دنبال اخذ اجرت هستين به طريقي مانند خريدن پكيچ از شما به نظر شما اين انصاف است
    6- شما در سايت خودتان تمامي عكسها و سمبل هايي را كه گذاشتين مربوط بهسايت هاي تركي و همان مناطق اناتولي كه خودتان در پاسخ ردش كرديد ميباشد .
    7 - ولي من از همه خواهش دارم كه بيايد اين انجمن ها را صادقانه و به دور از منافع شخصي اداره كنيم و همه با اخلاص داشته هايمان را عرضه كنيم .
    ================================================== =====
    پاسخ:
    دوست گرامی ، مثل اینکه شما گشنگی نکشیده اید تا عاشقی از یادت برود!!؟
    با این جمله شاید قسمتی از 7 بند ارسالی شما را پاسخ گفته باشم، ولی به این نکته اشاره می کنم که کجای دنیا گفته اند که یک نفر سالها پول و تحصیل و عمر و جوانی خود را بگذارد و دیگران حتی یک پاپاسی هم خرج نکرده به گنج و دفینه و علم و ... برسند؟
    من سالها زندگیم را در این کار گذاشتم و روزانه بیش از 18 تا 19 ساعت پاسخگوی مردم به صورت تلفنی و ایمیل و پی ام و ... هستم و جالب بدانید برای دانلود عکسهای ارسالی مردم ماهانه چندین گیگ ترافیک باید خریداری کنم و از اینترنت 512 آفیس هم استفاده کنم تا سرعتم بالا باشه و ...
    اما تمام اینها رو گفتم تا بدانید که آن زمان که رایگان جوابگوی شما و دیگر دوستان بودم آدم خوبی بودم و حالا که از شما و دیگران تقاضا دارم لااقل در پاسخ به حسن نیت و صداقت من ، آنهم برای بالا رفتن اطلاعات و درک بیشترتان از آثار و علائم و گنج و گنج یابی ، پکیج های مرا خریداری کنید تا بتوانم به عنوان مشترک به شما پاسخ بگویم، انسانی پول دوست و ... هستم !!!؟
    بابا انصاف هم خوب چیزیه!! شما دم از صداقت و ... می زنید ، ما هم قبول می کنیم ولی آدم صادق ، بیا و یکبار با خودت هم شده صادق باش و یک سوزن اول به خودت بزن و بعد اگه دیدی درد نداره بیا با یک جوالدوز بزرگ گبری بزن توی ران پای من! آنوقت بیا صادقانه به همه بگو درد نداره!!؟
    البته شاید شما کارمند و یا حقوق بگیر یا کاسب باشی ولی من به دلایل کاملا شخصی باید توی خانه بنشینم و بقول شما مجانی به دیگران آموزش دهم!!؟
    نمی دانم در شهر و دیار شما انصاف را چگونه معنی میکنند ولی اگر بی انصافی را مانند عملکرد من معنی می نمایند ، پس تکلیف کار و این بحث همینجا روشن می شود و گرنه شما که برای سوالات متعدد و یادگیری مواردی که باید سالها کفش و کلاه پاره نمایی تا چیزی اندک در این راه بیاموزی، حاضر نیستی یک پکیج آموزشی تهیه کنی، اصلا جای بحثی برای من و دیگران باقی نمی گذارید و بهتره در همان سایتهای ترکی و یا عربی و غیره بروید و به وبگردی خود ادامه دهید و انشا ا... بزودی زود ( بین 5 تا 15 سال آینده ) هم به نتیجه دلخواه خواهید رسید و بی خود پول خودتون ( حتی 38000 تومان ) خود را هم دور نیاندازید. بجای پرداخت 38 هزار تومان جهت خرید پکیج 1 یا 27000 برای دو ... بهتر است نان و پنیر و حلوا شکری و خرما و ... تهیه کنید و با یک بیل دسته کوتاه و یک کلنگ یک سر چاه کنی، بری تو دل کوه و بیابان و اینقدر بکنی تا در زمان موعود و اشاره شده در بالا ، به موفق برسید.
    من این بحث را در اینجا می بندم و امیدوارم بجای اینکه شما پاسخی بدهید دیگر افراد بیایند و خود قضاوت نمایند.

8. Top | #255
    پارسیان (شاپرزفا)
    boyfat آنلاین نیست.
    ورود به پروفایل ایشان

عنوان کاربر
    کاربر سـایت
    شماره عضویت
    79316
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر ها
    0
    از این کاربر 7 بار در 6 ارسال تشکر شده است.

موضوع پیش فرض

وبلاگ این آقا (IcanDo2) کنفیکم شد و ف*ی*لت*ر شد (این وبلاگ به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مسدود شده است)
    ببین اینجا هی حرص خوردی هواست نبود وبلاگتو ف*ی*لت*ر کردن
    ایشالا که وبلاگت از ف*ی*لت*ر در بیاد و بتونی از ادامه فروش پکیجات و تجربیاتت پول خوبی به دست بیاری
    موفق باشی همیشه
    ویرایش توسط boyfat : Wednesday 30 May 2012-1 در ساعت 07:51 PM

9. Top | #256
    پارسیان (شاپرزفا)
    IcanDo2 آنلاین نیست.
    ورود به پروفایل ایشان

عنوان کاربر
    کاربر سـایت
    شماره عضویت
    80621
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر ها
    0

موضوع Rofl2 آرزو بر جوانان عیب نیست ...

نقل قول نوشته اصلی توسط boyfat نمایش پست ها
    وبلاگ این آقا (IcanDo2) کنفیکم شد و ف*ی*لت*ر شد (این وبلاگ به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مسدود شده است)
    ببین اینجا هی حرص خوردی هواست نبود وبلاگتو ف*ی*لت*ر کردن
    ایشالا که وبلاگت از ف*ی*لت*ر در بیاد و بتونی از ادامه فروش پکیجات و تجربیاتت پول خوبی به دست بیاری
    موفق باشی همیشه
    ================================================== ================
    پاسخ:
    یک جمله است که میگه : آرزو بر جوانان عیب نیست!!!!
    فکر کنم کمی دستپاچه آدرس وبلاگ من رو وارد کردی و البته برای شما فکر نمی کنم زیاد فرقی هم بکنه ولی محض اطلاع اون دسته از دوستان و همراهان گرامی باید عرض کنم که این خبر کاملا کذب محض بوده و اگه شک دارید، امتحان کنید:
    [فقط کاربران انجمن قادر به دیدن لینک هستند . برای ثبت نام کلیک کنید..]
    و در پایان یه اسپند هم برای خودم دارم دود میکنم و با خودم میگم: بترکه چشم حسود و بخیل !!!
    شب عالی متعالی ...
    ویرایش توسط IcanDo2 : Thursday 31 May 2012-1 در ساعت 01:50 AM

کلمات کلیدی این موضوع

پارسیان (شاپرزفا) مجوز های ارسال و ویرایش